CULTURE
29/02/2016 05:35 EET | Updated 29/02/2016 10:02 EET

Από το πρωινό της Brie Larson μέχρι το μακιγιάζ της Reese Witherspoon: Η προετοιμασία των σταρ πριν τα Όσκαρ

INSTAGRAM/ BRIE LARSON

Κάθε τελετή απονομής Όσκαρ απαιτεί πολλές ώρες προετοιμασίας για όλους τους προσκεκλημένους και άγχος για όλους τους υποψήφιους.

Οι μεγαλύτεροι σταρ από όλο τον κόσμο, συγκεντρώνονται στο Λος Άντζελες και το διαδίκτυο, όπως και τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης παίρνουν φωτιά.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:

Αυτοί είναι όλοι οι νικητές των Βραβείων Όσκαρ 2016

Οι καλύτερες εμφανίσεις της βραδιάς

Το σήκωσε: Η μεγάλη νίκη του Leonardo DiCaprio στα Όσκαρ, ο ευχαριστήριος λόγος του και η υπόσχεση που έδωσε

Michael Paleodimos: Ο Έλληνας που κέρδισε το Όσκαρ Ταινίας Μικρού Μήκους

Ευτυχώς, υπάρχουν μερικοί σταρ οι οποίοι μοιράζονται μαζί μας τις συμβαίνει λίγο πριν περπατήσουν στο κόκκινο χαλί, είτε πρόκειται για το δυναμωτικό πρωινό που τρώνε, είτε για την διαδικασία προετοιμασίας τους την ώρα του μακιγιάζ ή όταν ντύνονται.

Αυτά, λοιπόν, συμβαίνουν στη ζωή των διάσημων πριν πάνε στο Dolby Theatre για την διοργάνωση της χρονιάς.

Highly concentrated breakfast eater. 📸 by @alexandergreenwald

A photo posted by Brie (@brielarson) on

On my way to the Oscars… It's been a most memorable year.

A photo posted by Sly Stallone (@officialslystallone) on

Diamonds are a girls best friend.. #Oscars

A photo posted by Priyanka Chopra (@priyankachopra) on

In the car! #Oscars

A photo posted by Jacob Tremblay (@jacobtremblay) on

Sneak peek mani pic. #kerry4opi

A photo posted by Kerry Washington (@kerrywashington) on

LET'S GO @jimmynapes

A photo posted by Sam Smith (@samsmithworld) on

💃💃#Oscars2016

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Countdown... 🙂🙂🙂 #Oscars #Prep #BeautySquad @mollyrstern @lonavigi

A photo posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

#Oscars belly

A photo posted by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Cutting the fat off my monologue #oscars

A photo posted by Chris Rock (@chrisrock) on

Το άρθρο αυτό δημοσιεύτηκε αρχικά στην αμερικάνικη έκδοση της HuffPost.