Τι έκαναν οι celebrities την εβδομάδα που πέρασε: Τα καλύτερα instagram posts

Άλλοι έβγαλαν τον σκύλο βόλτα, κάποιοι βγήκαν για φαγητό και άλλοι ανακάλυψαν γκραφίτι με το πρόσωπό τους. Δείτε παρακάτω τα instagram posts της εβδομάδας με μερικά από τα πιο λαμπερά πρόσωπα της μόδας και του σινεμά: Anne Hathaway, Emily Ratajkowski, οι αδελφές Hadid, οι Beckhams κ.α.

A post shared by Kylie Minogue (@kylieminogue) on

Η Kylie Minogue θα κλείσει τα 50 της στις 28 Μαϊου και για να το γιορτάσει με τους φαν της, αναρτά παιδικές της φωτογραφίες.
Η Victoria Beckham γράφει «Όταν χαμογελάς μέσα σου» για να διαφημίσει τη μπλούζα από την επώνυμη φίρμα της.

A post shared by Derek Blasberg (@derekblasberg) on

Και η Naomi Campbell είχε γενέθλια πρόσφατα, έκλεισε τα 49.

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Το καινούριο look της Katy Perry.

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway) on

H Anne Hathaway, συμπρωταγωνίστρια της Sandra Bullock στο «Ocean's 8» ευχαριστεί την ηθοποιό για τα γλυκά που της έστειλε.

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Η Arianna Grande δείχνει το τατουάζ μέλισσας που έκανε προς τιμήν των θυμάτων της τρομοκρατικής επίθεσης στο Μάντσεστερ.

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys) on

Η Alicia Keyes είναι πολύ χαρούμενη και το δείχνει.

A post shared by Emma Watson (@emmawatson) on

Η Emma Watson υπέρ του «Ναι» στην Ιρλανδία.

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

Η Kaia Gerber θυμίζει όλο και περισσότερο τη μητέρα της, Cindy Crawford.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Η Emily Ratajkowski στους δρόμους της Νέας Υόρκης.

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Η Bella Hadid σε γιοτ.

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Στο ίδιο γιοτ αλλά με άλλη εμφάνιση.

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Η Chrissy Teigen πρώτα ανάρτησε μια φωτογραφία του νέου της μωρου....
... Και μετά μας έδειξε με πόσο κόπο τα κατάφερε.
Η Lupita N' yongo ανακάλυψε ένα γκραφίτι που έκαναν προς τιμήν της.

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

H Kendal Jenner έκανε μπάνιο.
Στις Κάννες η Salma Hayek.

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

Ο Orlando Bloom έβγαλε το σκύλο βόλτα (με τη μηχανή)
Η Reese Witherspoon στα γυρίσματα του «Big Little Lies»

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

Μπαμπάς και γιος Beckham βγήκαν για γιαπωνέζικο.

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Έτοιμη για φωτογράφηση η Gigi Hadid.
Η Alessandra Ambrosio ετοιμάζεται για διακοπές.