Συνεχίζονται και σήμερα οι έρευνες στην ευρύτερη περιοχή της κοινότητας Πλουτοχώρι της Ηλείας, για τον εντοπισμό του οδηγού αυτοκινήτου που παρασύρθηκε το βράδυ της περασμένης Δευτέρας από ορμητικά νερά χειμάρρου.
![,](https://img.huffingtonpost.com/asset/65a77b8f2200001900ad4cdf.jpg?ops=scalefit_720_noupscale)
Eurokinissi
![,](https://img.huffingtonpost.com/asset/65a77bb22400001c0027f622.jpg?ops=scalefit_720_noupscale)
Eurokinissi
Διαφήμιση
Οι έρευνες των ανδρών της 6ης ΕΜΑΚ, αλλά και των πυροσβεστών, θα συνεχιστούν στον χείμαρρο της Κόβιτσας, όπου η στάθμη των υδάτων έχει υποχωρήσε, καθώς και προς την περιοχή του ποταμού Αλφειού.
Υπενθυμίζεται ότι χθες το πρωί βρέθηκε η σορός της 38χρονης γυναίκας που επέβαινε στο αυτοκίνητο, ενώ λίγο πιο μακριά είχε εντοπιστεί και το όχημα.
![..](https://img.huffingtonpost.com/asset/65a77bd82400003a0027f624.jpg?ops=scalefit_720_noupscale)
Eurokinissi
Στο μεταξύ, σε εξέλιξη είναι και οι έρευνες, προκειμένου να διακριβωθούν οι συνθήκες κάτω από τις οποίες παρασύρθηκε το αυτοκίνητο από τα ορμητικά νερά του χειμάρρου.
Διαφήμιση